Aktuální informace

Řidiči, díky, vzkazují TSMCH majitelům aut

 

Řidiči dostali od technických služeb pochvalu. Při letošní první etapě komplexního blokového čištění totiž majitelé aut respektují značení. “Předešlé roky čištění ztěžovaly stovky řidičů, loni to bylo přes šest stovek. Letos musím řidičům poděkovat a věřím, že majitelům aut snaha pomoci nám  vydrží až do konce blokového čištění,” uvedl ředitel Technických služeb města Chomutova Zbyněk Koblížek.

 

Zatímco loni zůstávalo na parkovišti i přes zákaz parkování průměrně sedm aut denně, letos za dvcet tři dní čištění překáželo na všech čištěných místech pouhých třicet jedna . “Řidiči zatím sledují dopravní značení a vozidla si přeparkovávají,” potvrdil vedoucí dopravy Samir Kharboutli.

 

Technické služby vždy s dostatečným předstihem umístí do ulic značky s upozorněním, kdy se v lokalitě kvůli čištění nebude moci parkovat. Přesný harmonogram je také na webových stránkách www.tsmch.cz.

 

Technické služby čistí město ve dvou etapách, ta první začala 1. dubna a potrvá do 1. července. Druhá etapa začíná 29. července a skončí 29 října.