Aktuální informace

Technické služby čeká obhajoba certifikátů

 
 
Technické služby města Chomutova (TSmCh) v minulých letech získaly certifikáty osvědčující, že se organizace při své práci zaměřuje i na ochranu a zlepšování životního prostředí, důsledně dodržuje nastavenou kvalitu práce a stará se o bezpečnost a zdraví svých zaměstnanců. V listopadu letošního roku čeká Technické služby dozorový audit, který prověří, zda jsou podmínky získání certifikátů pro výše zmíněné činností dodržovány. „Stále se snažíme zlepšovat naši práci ve všech ohledech. Důkazem, že se to daří, je udělení certifikátů. Jejich obhájení je pak i pro nás jistou sebekontrolou,“ uvedl náměstek primátora Martin Klouda.
 
 
 
Technické služby proto ještě do listopadu absolvují i několik interních auditů. Jejich cílem je zjistit, zda zaměstnanci plní kvalitativní, bezpečností, ekonomické a ekologické normy. „Připravíme se tak na dozorový audit. Samozřejmě se mohou objevit případné odchylky či neshody, z nich se ale poučíme, okamžitě je napravíme a zahájíme prevenci,“ vysvětlila manažerka integrovaného systému řízení TSmCh Martina Kindermannová.
 
 
 
Technické služby zaměstnávají zhruba dvě stovky lidí. Loňský obrat organizace dosáhl více než 125 milionů korun, a to včetně příspěvku od zřizovatele a dotace necelých 92 milionů korun. Tržby přesáhly 33 milionů korun.